Výroční zpráva III

19. února 2011 v 12:02 | Kroc |  Moje názory
Před třemi lety byl na tomto blogu zveřejněn první článek, proč tedy nerekapitulovat co poslední tři roky přinesly a co se změnilo?
O změnách na samotném blogu jsem psal ve zprávě loňské, rok na to se toho již mnoho výrazně nezměnilo, psal jsem články v duchu, který jsem předeslal a již se nesnížil k polemikám na téma punkové subkultury. Věřím tedy, že i během dalšího roku se bude kvalita zveřejněných článků jen zlepšovat a já si na jejich psaní vyšetřím vždy dostatek času. Tolik, abych oblažil čtenáře stejnou četností článků jako doposavad.Kromě blogu se samozřejmě změnil i můj osobní život, proto tedy dovolte, abych o těchto změnách, které vlastně neoddělitelně souvisí i s vývojem blogu, ztratil pár slov.
První výraznou změnou byl můj nenadálý rozvoj latentních hudebních schopností, ty jsou však stále daleko nízké a dokonce stěží srovnatelné s mými schopnostmi českého pravopisu. Takže pravidelný čtenář se jasně dovtípí, že od mého prvního hudebního debutu mě dělí nějaký ten čas. Ke své obhajobě mohu říci snad to, že zdokonalení se po stránce hudební mi jde snáz a rychleji než uvedení pravidel pravopisu do praxe.
Další událostí, kterou bych se rád pochlubil je má příslušnost ke hnutí Straight edge. Byť je to změna mých životních návyků poměrně nedávná, tak mohu s lehkostí říci, že během posledního půl roku se žádné abstinenční příznaky nedostavily, což je v rozporu s tím, co mi předpovídaly závistivé jazyky. Naopak musím říci, že se cítím lépe a alkohol, jehož jsem byl relativně nadšený konzument mi nijak nechybí. Samozřejmě by byla bláhovost se unáhlovat v soudech, to ukáže jen čas. Zatím jsem však optimista.
Když už jsem u výčtu změn svých návyků a pokouším se chabě tahat triko, nesmím opomenout fakt, že se po dvou letech mé vegetariánství úspěšně mění ve veganství. Krok který bych na začátku svého rozhodnutí odmítnout maso považoval za nesmyslný, se pomalu naplňuje. Vyřadit z jídelníčku vejce, mléko a sýr nebylo tak těžké, jak se zprvu zdálo, potíž shledávám pouze v másle, na nějž jsem si vypěstoval návyk, ale věřím, že ten se mi podaří brzy zlomit.
Poslední nejvýraznější změnou, se kterou bych se chtěl pochlubit je již definitivní odstřižení od punkové módy. Jiným slovy, z davu vyčnívám pouze svými myšlenkami a činy, nikoliv vzhledem.
To by bylo asi tak vše.

Děkuji všem návštěvníkům blogu za jejich přízeň a ochotu číst mé články. Jen díky Vám mám vůli pokračovat v psaní, za což ještě jednou vřele děkuji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Trauma Trauma | Web | 20. února 2011 v 12:20 | Reagovat

Jakožto návštěvnice a čtenářka tvého blogu mohu říct rádo se stalo.
Já děkuji za tvé články a občasnou inspiraci, kterou mi poskytují. A věřím, že nejsem jediná :)
Jen tak dál.

2 Medvěd Medvěd | Web | 21. února 2011 v 12:31 | Reagovat

Jé ty vole - postavíme ti sochu za to,že neleješ,nežereš maso,zahodils o nášivkovanou bundu atd !!! :-)))) ... Né ale teď vážně.Já sem taky rád chodím si počíst a některé tvé postoje a názory,ač jsem značně starší,jak ty,tak taky zdílím.Vidím,že seš normální a pro určité konkrétní věci dobře a hlavně správným směrem zapálenej týpek,což se mi líbí a takovejch lidí si vážím a fandím jim.Mrzí mě,že už na náš web nepřispíváš (asi tě tam někdo nasral a já se tomu ani nedivím - mě tam serou poslední dobou taky dost,páč nemohou zkousnout mé levicové smýšlení a vytýkají mi,že ta nejlepší cesta je pravicová politika - na což já jim jebu.),páč to mělo dobrou úrověň a správnej "šmrnc" a bylo to k věci.Já byl vlastně první,kterej ti to nebídnul a do té naší žumpy Tě zatáhnul :-)))) ...jak říkám.To že jsi to nevydržel,tak to se ani nedivím a já se tam na ty sobce a zakomplexovaný šašky asi vyseru taky,páč znám daleko užitečnější věci a mám jiný věci na práci,než šaškovat na punk.cz.No uvidíme... Jinak pokračuj a hodně zdaru a kvalitních příspěvků!

P.S:Já se od punkového hnutí už asi distancovat nebudu - jsem už "stará škola" (31),tak to nechám jak to je :-)

3 Nutela Nutela | E-mail | 25. května 2011 v 23:48 | Reagovat

cus kroc možna jsem slepej a nebo tu neni žadnej kontakt na tebe jako např email. tak mi ho sem prosím hod, nebo mi napiš na mejla,dik.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama